Εργασία στην ENGIE

Ελάτε κοντά μας και ανακαλύψτε τις ευκαιρίες καριέρας στην ENGIE. Η ENGIE προσφέρει ένα ισορροπημένο εργασιακό περιβάλλον δίνοντάς σας την ευκαιρία για επαγγελματική εξέλιξη.

H ENGIE HELLAS Α.Ε. (www.engie.gr) ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΤΑΞΙΩΜΕΝΗ ΣΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ, ΜΕ ΤΑΧΕΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΑΝΑΖΗΤΑ ΓΙΑ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ:.

1. ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ

Καθήκοντα Υποψηφίου:
- Συντήρηση και υποστήριξη λειτουργίας μεγάλων υδραυλικών εγκαταστάσεων.
- Συμμετοχή σε έργα αναβάθμισης τεχνικών εγκαταστάσεων.
- Mέριμνα για την ασφαλή λειτουργία των υδραλικών εγκαταστάσεων του χώρου.

Προφίλ Υποψηφίου:
- Αδειούχος Τεχνίτης Υδραυλικός
- Ελάχιστη απαιτούμενη προϋπηρεσία 8ετής εμπειρία σε έργα συντήρησης και υποστήριξης υδραυλικών εγκαταστάσεων μεγάλων κτιριακών εγκαταστάσεων

Απαραίτητα προσόντα:
- Ικανότητα ιεράρχησης και διαχείρισης προτεραιοτήτων
- Ευελιξία και ικανότητα εργασίας υπό πίεση
- Πρωτοβουλία και αποτελεσματικότητα
- Ικανότητα εργασίας σε ένα απαιτητικό περιβάλλον
- Ομαδικό πνεύμα εργασίας και δημιουργική σκέψη
- Γνώση της Αγγλικής γλώσσας και γνώση Η/Υ θα εκτιμηθεί

2. ΨΥΚΤΙΚΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ ΑΕΡΙΣΜΟΥ

Καθήκοντα Υποψηφίου
- Συντήρηση και υποστήριξη λειτουργίας κεντρικών εγκαταστάσεων κλιματισμού
- Συμμετοχή σε έργα αναβάθμισης τεχνικών εγκαταστάσεων
- Μέριμνα για την ασφαλή λειτουργία των εγκαταστάσεων θέρμανσης κλιματισμού αερισμού του χώρου

- Ελάχιστη απαιτούμενη προϋπηρεσία 8ετή εμπειρία σε έργα συντήρησης και υποστήριξης κεντρικών εγκαταστάσεων κλιματισμού μεγάλων κτιριακών εγκαταστάσεων

Απαραίτητα προσόντα
- Ομαδικό πνεύμα εργασίας και δημιουργική σκέψη.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΟΣΤΕΙΛΑΤΕ ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΑΣ
Email: hrgr@engie.com